Szczeciński Park Przemysłowy Sp. z o.o.

ul. Antosiewicza 1, 71-642 Szczecin

tel. 91 810 29 00

e-mail: kontakt@szczecinshipyard.com

KRS: 0000483523
NIP: 7010401218
REGON: 146944328
BDO: 000001361

Kapitał zakładowy: 102 079 750 PLN.

XIII Wydział Gospodarczy KRS Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum.

Sekretariat

Małgorzata Kozłowska

91 810 29 00

sekretariat@szczecinshipyard.com

Kierownik Działu Zarządzania Majątkiem

Grzegorz Bisek

91 8102 905

gbisek@szczecinshipyard.com

Specjalista ds. Obsługi Umów

Mariusz Pilewski

91 810 29 21

mpilewski@szczecinshipyard.com

Główny Specjalista ds. Handlowych

Waldemar Majewski

91 810 29 67

wmajewski@szczecinshipyard.com

Dyspozytor

Waldemar Zakrzewski

91 810 29 40

wzakrzewski@szczecinshipyard.com

Główny Energetyk

Adam Guzowski

91 810 29 08

aguzowski@szczecinshipyard.com

Dyrektor Techniczny

Stanisław Kocon

91 810 29 03

skocon@szczecinshipyard.com

Dyrektor Produkcji

Henryk Pająk

91 810 29 07

hpajak@szczecinshipyard.com

Kierownik Centrum Obróbki Stali

Zbigniew Lewczuk

91 810 29 13

Kierownik Transportu i Logistyki

Marek Zubiel

91 810 29 14

mzubiel@szczecinshipyard.com

Kierownik Biura Zarządu

Agata Dudek

91 810 29 30

adudek@szczecinshipyard.com

Biuro Komunikacji

Katarzyna Ansen-Mrowińska

91 810 29 36

kansen@szczecinshipyard.com

Kierownik Biura Kadr i Płac

Kornela Pietrala

91 810 29 25

kpietrala@szczecinshipyard.com

Główny Księgowy

Bożena Nabiałczyk

bnabialczyk@szczecinshipyard.com 

e-faktury@szczecinshipyard.com

Specjalista ds. Księgowości

Anna Bielecka

91 810 29 12

abielecka@szczecinshipyard.com

Biuro Przepustek

91 810 29 15

przepustki@szczecinshipyard.com

Wpłaty kaucyjne na przepustki magnetyczne:

PKO BP: 86 1020 4027 0000 1602 1385 2613