Stocznia Szczecińska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Antosiewicza 1 w Szczecinie, poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalista ds. BHP

  Stocznia Szczecińska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Antosiewicza 1 w Szczecinie, poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalista ds. BHP   Zadania na stanowisku pracy: 1. Wykonywanie wszystkich zadań zgodnie z rozporządzaniem Rady Ministrów... więcejStocznia Szczecińska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Antosiewicza 1 w Szczecinie, poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalista ds. BHP

Stocznia Szczecińska oferuje do wynajmu dobrze skomunikowane, atrakcyjne tereny z infrastrukturą techniczną gotową do realizacji zadań produkcyjnych i magazynowych oraz przeładunkowych.

    Stocznia Szczecińska oferuje do wynajmu dobrze skomunikowane, atrakcyjne tereny z infrastrukturą techniczną gotową do realizacji zadań produkcyjnych i magazynowych oraz przeładunkowych . Oferujemy: – doskonale udźwigowione hale, – pochylnie, – nabrzeża, – magazyny... więcejStocznia Szczecińska oferuje do wynajmu dobrze skomunikowane, atrakcyjne tereny z infrastrukturą techniczną gotową do realizacji zadań produkcyjnych i magazynowych oraz przeładunkowych.

ZORKA WOLLNY ŚRODOWISKO. RETROSPEKTYWA NA PRZYSZŁOŚĆ – Wystawa powstała we współpracy m.in. Stoczni Szczecińskiej.

Ta retrospektywna wystawa nie patrzy w przeszłość, ale w przyszłość, pytając o to, jak robić ekspozycje z małym śladem węglowym? Środowisko to zwykle system współzależnych, przenikających się elementów nieożywionych i ożywionych. Środowisko Zorki Wollny jest... więcejZORKA WOLLNY ŚRODOWISKO. RETROSPEKTYWA NA PRZYSZŁOŚĆ – Wystawa powstała we współpracy m.in. Stoczni Szczecińskiej.

Ogłoszenie o postępowaniu kwalifikacyjnym na stanowisko Prezesa Zarządu Stoczni Szczecińskiej Sp. z o.o.

Rada Nadzorcza Stoczni Szczecińskiej Sp. z o.o. w wyniku ogłoszonego postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki wybrała najlepszego kandydata. W dniu 8 lipca 2019 roku powołano Pana Marka Opowicza na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki... więcejOgłoszenie o postępowaniu kwalifikacyjnym na stanowisko Prezesa Zarządu Stoczni Szczecińskiej Sp. z o.o.